Wulpse granny wil man

Meer info over Annemy
Waarom het altijd mis gaat bij mij kan ik je niet vertellen. Ik heb gewoon geen geluk met mannen ik heb nu wel een vriendje maar ik kan zeggen het is een aflopende zaak.
Naam:
Annemy
Leeftijd:
62 Jaar
Woonplaats:
Het Hogeland
Provincie:
Groningen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder

Creolo
60 Jaar · Coevorden · Drenthe
Het leven kan soms moeilijk zijn en je krijgt niet altijd wat je wilt. Mijn vriend zit helaas is een verzorgingstehuis dus ik mis wel wat mannelijke aandacht.
Oude granny (60) zoekt man

Zorgzaam
61 Jaar · Zeist · Utrecht
Mijn man is op relatief jonge leeftijd al flink aan het dementeren. Wij hebben ooit afgesproken, dat wanneer het moment daar is, ik om mij heen mag kijken naar een andere man. Hoewel ik tot het einde toe voor hem zal blijven zorgen, is
Lieve granny (61) emailen

Hope
51 Jaar · Zwolle · Overijssel
Mijn ex wilde mij laten geloven dat ik nergens goed genoeg voor was, dat ik eigenlijk alleen maar goed was voor het koken en als meneer een keer zin had. Dit was ik zat en heb mijn spullen gepakt en ben weggegaan ik weet dat ik wel goed ben
Oude dame (51) daten

Verammmm
50 Jaar · Utrecht · Utrecht
Ik zit in een relatie en kom wat te kort, hoop datgene wat ik te kort kom hier te vinden.
Wulpse vrouw (50) zoekt man

Agneth
55 Jaar · Boechout · Antwerpen
Puur natuur is mijn moto! Geen tralala of zo, gewoon recht door zee en dat op alle vlakken. En de natuur? Daar doe ik ook graag spannende dingetjes ;-)
Rijpe oma (55) sexdaten