Meer info over Vierkanteogen
Ondertussen heb ik vierkanten ogen. Ik zit vaak achter de laptop voor mijn werk ook maar ik hoop toch misschien via hier de leukste man ooit te vinden.
Naam:
Vierkanteogen
Leeftijd:
50 Jaar
Woonplaats:
Utrecht
Provincie:
Utrecht
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Thirsa
67 Jaar · Voorst · Gelderland
Een jongere man lijkt me wel wat. Niet voor een kopje koffie drinken natuurlijk. Al kun je die ook krijgen hoor, na gedane arbeid. Lijkt het jou ook wat met een wat oudere vrouw? Ik ben goed hoor!
Lieve granny (67) contacteren
Lexey
51 Jaar · Almere · Flevoland
De jongste ben ik niet meer, vol goede moed ben ik begonnen aan mijn tweede jeugd haha. En na dat ik een periode nodig had om mijn eigen ik weer te vinden denk ik dat ik nu wel klaar ben voor een volgende stap.
Geile dame (51) verwennen
Sandwich
59 Jaar · Tienen · Vlaams-Brabant
Ik wil wel eens een lekker broodje smeren stiekem, zin in een stiekem avontuurtje?
Mature oma (59) sexdaten
Hoppiflopsii
51 Jaar · Utrecht · Utrecht
ga er graag op uit voor een mooie wandeling in de natuur, mediteer en hou van rust. Daarentegen, een avond uit naar de kroeg, concert of festival vind ik ook helemaal leuk. Ook mijn muzieksmaak is wat uiteenlopend, van rustige muziek,
Oude dame (51) wil sex
Ans60
62 Jaar · Berkelland · Gelderland
Leuke vlotte vrouw.. Die nog wel wat wil beleven in t leven.
Rijpe granny (62) zoekt man