Meer info over Messien
Ik heb een vriendje maar de laatste tijd is het alleen maar ruzie, ik kan er niet meer zo goed tegen en ik hoop hier iemand te vinden voor echt een leuke tijd zonder gezeik.
Naam:
Messien
Leeftijd:
58 Jaar
Woonplaats:
Nissewaard
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Brittavliegt
58 Jaar · Smallingerland · Friesland
Ik ben dan wel getrouwd maar dat wil niet zeggen dat ik de geile momenten buiten de deur zoek. Mijn man is niet iemand die elke dag voor me klaar staat, hij kan dat niet aan en ik neem hem dat niet kwalijk. Wil een man leren kennen die hem kan
Mooie oma (58) zoekt jongen
Sandrina6
53 Jaar · Zutphen · Gelderland
Zoek een durfal.. Iemand die niet snel dingen uit de weg gaat.
Mature dame (53) zoekt jongen
Brechjeongeduld
67 Jaar · Alkmaar · Noord-Holland
Na de scheiding heb ik besloten om nooit meer te trouwen en eerst de dingen te doen waar ik gelukkig van wordt. Ik ben een jaartje de wereld rondgetrokken en heb veel gezien en zijn er veel dingen die indruk op me gemaakt hebben. Het meest
Oude granny (67) contacteren
Mielex
52 Jaar · Heerenveen · Friesland
Een eenmalig contact is niet iets voor mij, als jij en ik met elkaar naar bed gaan dan wil ik er wel zeker van zijn dat je een relatie met me wil aangaan. Zo niet dan geen pret in bed!
Sexy dame (52) zoekt jongen
Colindde
62 Jaar · Midden-Drenthe · Drenthe
Ik hou van gevaarlijke sporten, ik ben een echte durfal en als het dan is gelukt een heerlijk glaasje voor de goede afloop.
Hete granny (62) contacteren