Meer info over Ugenie49
Een romantische ziel dat ben ik.. En in het begin vond mijn vriend dat prachtig.. Kaarsjes aan op tafel, een glas lekkere wijn erbij en bij elkaar in de armen een filmpje kijken. Ik vind het nog steeds leuk, maar hij? Hij wil steeds meer andere dingen. Passen we nog wel bij elkaar? Dat antwoord hoop ik hier te vinden.
Naam:
Ugenie49
Leeftijd:
55 Jaar
Woonplaats:
Leuven
Provincie:
Vlaams-Brabant
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Onderdaan
53 Jaar · Het Hogeland · Groningen
Ik ben erg onderdanig en daarom zoek ik ook een man die mij eens flink onderhanden wil nemen en dat voor langere tijd.
Oude dame (53) verwennen
Mojitosi
51 Jaar · Leeuwarden · Friesland
Het word tijd dat ik voor mezelf ook zeg waar ik zin in heb. Ik hou van seks maar hou er nog veel meer van om toch ook wat pijn te lijden.Een man mag hem helemaal laten gaan op mij, ik zal wel lijden.
Geile dame (51) wil man
Zayna
56 Jaar · IJsselstein · Utrecht
Dierentuin ik ga er regelmatig heen, en soms krijg ik gewoon stoute gedachtes ervan. Ergens achter in een stil hoekje kijken naar de dieren en de dieren die dan ook ergens naar kijken.
Sexy oma (56) zoekt jongen
Durfit
51 Jaar · Bergen op Zoom · Noord-Brabant
Mijn man was eigenlijk nooit thuis en dat vond ik maar niks. Dus ben ik vreemd gegaan, wat me een scheiding heeft opgeleverd. Was niet zo leuk, maar nu ben ik wel helemaal vrij om te doen en te laten wat ik wil. Dat betekent dus ook seks waar
Hete dame (51) daten
Isabo
66 Jaar · Drechterland · Noord-Holland
Toen ik nog getrouwd was, kreeg ik op het gebied van sex nooit klachten. Hij zei juist dat ik hem dan zo gelukkig maakte, omdat ik zulke goede vaardigheden heb. Het huwelijk bestaat niet meer, maar mijn goede vaardigheden nog wel. Wil
Hete granny (66) zoekt sex