Lieve dame wil man

Meer info over Geraldinna
Door de erfenis van mijn ouders ben ik een rijke vrouw geworden die niet meer hoeft te werken. Als enig kind heb ik ook de villa geërfd. Je zou denken fantastisch, maar ik ben er inmiddels achter dat geld niet gelukkig maakt. Vaak durven mannen mij niet te benaderen omdat ik rijk ben, of de verkeerde mannen benaderen mij om mijn geld. Het enige dat ik wil is een man vinden die niet naar mijn rijkdom kijkt, maar die naar mij als persoon kijkt.
Naam:
Geraldinna
Leeftijd:
51 Jaar
Woonplaats:
Westland
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met

Regenikhouervan
52 Jaar · Emmen · Drenthe
Misschien ben ik de enige op de wereld die het zo fijn vind om door de regen te lopen. Het geluid van het water op mijn paraplu maakt mij helemaal blij.
Mature dame (52) daten

Luxeluci
51 Jaar · Hendrik-Ido-Ambacht · Zuid-Holland
Ik ben wel een luxe poes, ik hou van lekkere wijnen, ik hou van mooie plekken en ik hou van genieten maar alleen is ook alleen. Wil jij misschien mee?
Geile dame (51) zoekt sex
Topconditie
57 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
Wie wil er nu geen geil wijf en ik heb ook nog eens een heerijk lijf!
Wulpse oma (57) daten

Nienk
65 Jaar · Waadhoeke · Friesland
Helaas denkt mijn man er niet zo over als ik, maar ik heb het lang genoeg op zijn manier gedaan. Ik vind dat mensen van meer dan één persoon kunnen houden en dat ze zich niet moeten beperken tot één vaste partner. Ik heb het altijd wel gedaan,
Geile granny (65) sexdaten
Marietje
59 Jaar · Aa en Hunze · Drenthe
Hoe meer mensen hoe meer vreugde en als je een beetje erover nadenkt weet je ook wel wat ik daarmee bedoel. Hygiene is zeer belangrijk voor mij, en als je meer wil weten vraag je me maar.
Oudere oma (59) wil sex