Meer info over Gelukkighartje
Mijn huwelijk is niet saai of is niet doodgelopen. Ik hou gewoon van stout doen.. Af en toe dan!
Naam:
Gelukkighartje
Leeftijd:
55 Jaar
Woonplaats:
Utrechtse Heuvelrug
Provincie:
Utrecht
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
MotorLiz
63 Jaar · Tilburg · Noord-Brabant
Ik zoek een stoere man, ik ben een motorfanaat en vind het heerlijk om te toeren. Als jij ook een motor hebt en met mij wel een ritje wil maken dan zou ik dat maar wat fijn vinden.
Geile granny (63) zoekt man
Vliemmeke
62 Jaar · Gent · Oost-Vlaanderen
Ik had gedacht dat als we elkaar leuk vinden we snel een afspraakje moeten maken. Ergens een hapje eten lijkt me fijn en wil je dan nog beter leren kennen om te kijken of er een klik tussen ons is.
Oudere granny (62) emailen
Tarotkaartje
62 Jaar · Barneveld · Gelderland
Graag leg ik tarot kaarten zo dat ik weet wat er gaat gebeuren in mijn leven. De kaarten liggen nu gunstig dus ik waag hier een kansje.
Mooie granny (62) verwennen
Veroni
60 Jaar · Dronten · Flevoland
Nooit meer wil ik een relatie. Dat zei ik direct na mijn scheiding en nog steeds denk ik zo. Alleen de drang naar seks kan ik niet onderdrukken. Dat wil ik ook niet meer en ik wil een one night stand. Als het klikt wil ik zelfs meerdere keren
Rijpe granny (60) emailen
Katjahier
53 Jaar · Weststellingwerf · Friesland
Ik heb een paar hele ondeugende wensen, maar mijn vriend is daar dus niet voor te vinden. Dus nu probeer ik op een andere manieren om toch die lekkere wensen van mij te kunnen gaan uitvoeren.
Mature dame (53) zoekt jongen